YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR
Yemek ve Konaklama HizmetleriAİLE ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Zonguldak Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne Bağlı Kuruluşların 2022 yılı (01/01/2022-31/12/2022 Tarihleri Arası) Mamul Yemek Alımı, Dağıtım ve Servis Hizmetleri hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Karaelmas Sosyal Hiz Org.Tem.Yem.San.Tic.Ltd.Şti. 933.334,5 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/622475).
- İhale Kayıt No
- 2021/622475
- Kazanan firma
- Karaelmas Sosyal Hiz Org.Tem.Yem.San.Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺933.335
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Zonguldak
- Sonuç tarihi
- 14.02.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/622475 · Sonuç tarihi: 14.02.2022
İhalenin konusu
Zonguldak Aile, ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne Bağlı Kuruluşların toplam 518.570 adet/öğün Mamul Yemek Alımı, Dağıtım ve Servis Hizmetleri
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Karaelmas Sosyal Hiz Org.Tem.Yem.San.Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺10.127.435.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Karaelmas Sosyal Hiz Org.Tem.Yem.San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →