YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR
Yemek ve Konaklama HizmetleriBURSA DENETİM DAİRE BAŞKANLIĞI HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI . Bursa Denetim Daire Başkanlığı 03/01/2022-30/12/2022 tarihleri arasında Malzemeli Öğle Yemeğinin Hazırlanması, Taşınması ve Servisi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Y.Örnek Yemek ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 747.180 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/689283).
- İhale Kayıt No
- 2021/689283
- Kazanan firma
- Y.Örnek Yemek ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺747.180
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- Bursa
- Sonuç tarihi
- 24.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/689283 · Sonuç tarihi: 24.12.2021
İhalenin konusu
03.01.2022-30.12.2022 tarihleri arasında yüklenicinin üretim tesislerinde hazırlanarak, idarenin yemekhanelerine taşınması ve servisi suretiyle her türlü gider ve malzeme dahil taşımalı olarak 35.580 adet öğün olarak öğle yemeği alımı.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 1 istekli teklif verdi — Yemek ve Konaklama Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,7 istekli) %82 altında.
- İdare hakkında: BURSA DENETİM DAİRE BAŞKANLIĞI HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI . Bursa Denetim Daire Başkanlığı 03/01/2022-30/12/2022 tarihleri arasında Malzemeli Öğle Yemeğinin Hazırlanması, Taşınması ve Servisi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Y.Örnek Yemek ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →