YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR
Yemek ve Konaklama HizmetleriALTINDAĞ BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Altındağ Belediyesi Hasta Ve Hasta Yakınları Konukevi’nde Kalan Vatandaşlarımıza 01/01/2022 - 31/12/2022 Tarihleri Arasında Sabah Kahvaltısı Ve Akşam Yemeği hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Öz Gaziantep Lokantacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 821.250 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/725904).
- İhale Kayıt No
- 2021/725904
- Kazanan firma
- Öz Gaziantep Lokantacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺821.250
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 24.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/725904 · Sonuç tarihi: 24.12.2021
İhalenin konusu
21.900 Sabah Kahvaltısı-21.900 Akşam Yemeği
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 2 istekli teklif verdi — Yemek ve Konaklama Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,7 istekli) %65 altında.
- Kazananın karnesi: Öz Gaziantep Lokantacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺6.651.000.
- İdare hakkında: ALTINDAĞ BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Altındağ Belediyesi Hasta Ve Hasta Yakınları Konukevi’nde Kalan Vatandaşlarımıza 01/01/2022 - 31/12/2022 Tarihleri Arasında Sabah Kahvaltısı Ve Akşam Yemeği hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Öz Gaziantep Lokantacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →