YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR
Yemek ve Konaklama HizmetleriYEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2022/11300) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/11300
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ordu
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/11300 · Sonuç tarihi: 31.03.2022
İhalenin konusu
438.440 Öğün Yemek
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Eymen Hizmet İşletmeleri Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺12.259.949.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Eymen Hizmet İşletmeleri Anonim Şirketi — ₺2.880.000
Eymen Hizmet İşletmeleri Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Emineller Toplu Yem. Top.Tem.Gıda Turz.İn Med.San.ve Tic. Ltd.Ş — ₺864.025
Emineller Toplu Yem. Top.Tem.Gıda Turz.İn Med.San.ve Tic. Ltd.Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Eymen Hizmet İşletmeleri Anonim Şirketi, ₺2.880.000; 2. kısım: Emineller Toplu Yem. Top.Tem.Gıda Turz.İn Med.San.ve Tic. Ltd.Ş, ₺864.025.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Yemek ve Konaklama Hizmetleri
- YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR — Çuhadaroğlu Toplu Temizlik Yemek Gıda Özel Güvenlik Toplu Taşımacılık İnşaat Ticaret ve San.Ltd.Şti., ₺2.880.900, Ordu (03.02.2020)
- Öğle Yemeği Temini Hizmet Alımı — Biltur Gıda Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺2.878.500, Bilecik (13.01.2026)
- Merkezi Yemekhane Malzemeli Yemek — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺2.868.120, Tunceli (07.06.2022)
Yemek ve Konaklama Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →