Kamu İhaleleri

YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR

Yemek ve Konaklama Hizmetleri

SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRE YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ 16/05/2022 – 30/12/2022 Dönemine Ait Malzeme Dâhil Yemek Hazırlama, Dağıtım Ve Sonrası hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Kardelen Organizasyon Hizmetleri Reklam Turizm Gıda Temizlik Sanayı ve Ticaret Ltd.Şti., Halk Gıda Yemek Sanayi Ticaret Turizm İnşaat Kuyumculuk ve Orman Ürünleri Pazarlama Dış Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı 7.083.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/246127).

İhale Kayıt No
2022/246127
Kazanan firma
Kardelen Organizasyon Hizmetleri Reklam Turizm Gıda Temizlik Sanayı ve Ticaret Ltd.Şti., Halk Gıda Yemek Sanayi Ticaret Turizm İnşaat Kuyumculuk ve Orman Ürünleri Pazarlama Dış Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı
Sözleşme bedeli
₺7.083.000
İstekli sayısı
4
İl
Rize
Sonuç tarihi
13.05.2022

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/246127 · Sonuç tarihi: 13.05.2022

İhalenin konusu

T.C. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörlüğü'ne Bağlı; Teknik Şartnamenin 1'nci Maddesinde Belirtilen Yemekhaneler İçin Toplam 300.000 (Üçyüzbin) Öğün Yemeğin Malzeme Dâhil Hazırlanması, Dağıtımı Ve Sonrası İşidir.

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Kardelen Organizasyon Hizmetleri Reklam Turizm Gıda Temizlik Sanayı ve Ticaret Ltd.Şti., Halk Gıda Yemek Sanayi Ticaret Turizm İnşaat Kuyumculuk ve Orman Ürünleri Pazarlama Dış Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı firmasının kazandığı diğer ihaleler →