YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR
Yemek ve Konaklama HizmetleriNALLIHAN DEVLET HASTANESİ Malzeme Dahil Yemek Pişirme Dağıtım ve Sonrası Hizmetleri Alım İşi 32 ay süreyle ile 31.12.2024 arası hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Başakoğlu Gıda İnşaat Turizm Kuyumculuk Bilişim Organizasyon Yemekhane Temizlik Personel Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi 7.107.763,14 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 6 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/295439).
- İhale Kayıt No
- 2022/295439
- Kazanan firma
- Başakoğlu Gıda İnşaat Turizm Kuyumculuk Bilişim Organizasyon Yemekhane Temizlik Personel Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺7.107.763
- İstekli sayısı
- 6
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 07.06.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/295439 · Sonuç tarihi: 07.06.2022
İhalenin konusu
1 -Normal Yemek : 210.000 Öğün 2- Normal Kahvaltı : 55.000 Öğün 3 -Diyet Yemek : 11.000 Öğün 4- Diyet Kahvaltı : 6.500 Öğün 5 - Ara Öğün : 42.000 Öğün
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 6 istekli teklif verdi — Yemek ve Konaklama Hizmetleri sektöründe ortalamayla (5,3 istekli) benzer düzeyde.
- Kazananın karnesi: Başakoğlu Gıda İnşaat Turizm Kuyumculuk Bilişim Organizasyon Yemekhane Temizlik Personel Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺55.003.580.
- İdare hakkında: NALLIHAN DEVLET HASTANESİ Malzeme Dahil Yemek Pişirme Dağıtım ve Sonrası Hizmetleri Alım İşi 32 ay süreyle ile 31.12.2024 arası hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.