Kamu İhaleleri

YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR

Yemek ve Konaklama Hizmetleri

SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRE YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI DÜZCE ÜNİVERSİTESİ Üniversitemiz Öğrenci ve Personeline 4 Öğün/Kap Yemek Hizmet Alım İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Seç-San Yemek Hizmetleri Otomasyon İletişim Otomotiv Gıda Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 15.490.800 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 6 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/31283).

İhale Kayıt No
2022/31283
Kazanan firma
Seç-San Yemek Hizmetleri Otomasyon İletişim Otomotiv Gıda Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Sözleşme bedeli
₺15.490.800
İstekli sayısı
6
İl
Düzce
Sonuç tarihi
10.03.2022

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/31283 · Sonuç tarihi: 10.03.2022

İhalenin konusu

01.04.2022-31.03.2023 tarihleri arasında Öğrenci ve Personel 4 kap/öğün 660.000 öğün yemek ve 2.000 adet kumanya alım

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Seç-San Yemek Hizmetleri Otomasyon İletişim Otomotiv Gıda Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →