YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR
Yemek ve Konaklama HizmetleriYALOVA AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne Bağlı Kuruluşların 01/08/2022-31/12/2024 Tarihleri Arasında Kuruluş veya Yüklenici Firma Mutfağında Yemek Pişirme Yoluyla Mamul Yemek Alımı, Dağıtımı Ve Servis hizmetleri alımı işi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Boğaziçi Vip Caterıng İnşaat Gıda Temizlik Oto Kiralama Ticaret İhracat İthalat Anonim Şirketi 10.260.400 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2022/511734).
- İhale Kayıt No
- 2022/511734
- Kazanan firma
- Boğaziçi Vip Caterıng İnşaat Gıda Temizlik Oto Kiralama Ticaret İhracat İthalat Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺10.260.400
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Yalova
- Sonuç tarihi
- 12.08.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/511734 · Sonuç tarihi: 12.08.2022
İhalenin konusu
Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne Bağlı Kuruluşların 01/08/2022-31/12/2024 Tarihleri Arası 1.465.038 Öğün Mamul Yemeğin Kuruluş veya Yüklenici Firma Mutfağında Pişirilmesi, Servis Edilmesi ve Servis Sonrası Hizmetlerinin Yürütülmesi İşidir
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Boğaziçi Vip Caterıng İnşaat Gıda Temizlik Oto Kiralama Ticaret İhracat İthalat Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺11.015.590.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.