YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR
Yemek ve Konaklama HizmetleriBANDIRMA BELEDİYESİ Yemek Pişirme ve Dağıtım hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Bandırma Doğuş İnsan Kaynakları Tekstil Gıda Taşımacılık Organizasyon Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirket 3.490.992 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/540523).
- İhale Kayıt No
- 2022/540523
- Kazanan firma
- Bandırma Doğuş İnsan Kaynakları Tekstil Gıda Taşımacılık Organizasyon Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirket
- Sözleşme bedeli
- ₺3.490.992
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- Balıkesir
- Sonuç tarihi
- 08.07.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/540523 · Sonuç tarihi: 08.07.2022
İhalenin konusu
16/07/2022 – 15/01/2023 Tarihleri Arasında 58.880 Adet İhtiyaç Sahibi Vatandaşlarımız İçinYemek, 25.760 Adet Yararlı Sos. Faal. İçin Yemek, 20.240 Adet Cenaze Yemeği, 2000 Adet Kumanya, 4.000 Adet Aşure Pişirme ve Dağıtım Hizmeti Alımı.
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Yararlı Sos. Faal. İçin Yemek | 25.760 | Adet |
| Cenaze Yemeği | 20.240 | Adet |
| Kumanya | 2000 | Adet |
| Aşure Pişirme ve Dağıtım Hizmeti Alımı. | 4.000 | Adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 1 istekli teklif verdi — Yemek ve Konaklama Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,5 istekli) %82 altında.
- Kazananın karnesi: Bandırma Doğuş İnsan Kaynakları Tekstil Gıda Taşımacılık Organizasyon Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirket, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺6.679.505.
- İdare hakkında: BANDIRMA BELEDİYESİ Yemek Pişirme ve Dağıtım hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.