YENİDOĞAN, EVDE BAKIM, HASTA NAKİL AMBULANSI İLE
Sağlık ve Sosyal HizmetlerHALK SAĞLIĞI HİZMETİ ALINACAKTIR GAZİEMİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ - İHALE BÜROSU 21/03/2022-30/09/2024 Tarihleri Arasında Belediyesi Sınırları İçerisinde Yaşayan Vatandaşlara; Yenidoğan Hizmetleri, Evde Bakım Hizmetleri, Hasta Nakil Ambulansı İle Halk Sağlığı Hizmetlerinin Sunulması hizmet alımı 4734 sayılı Kamu Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "YENİDOĞAN, EVDE BAKIM, HASTA NAKİL AMBULANSI İLE" ihalesini GSM Medya Sosyal Sağlık Hizmetler Organizasyon Limited Şirketi 15.495.495 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/906350).
- İhale Kayıt No
- 2021/906350
- Kazanan firma
- GSM Medya Sosyal Sağlık Hizmetler Organizasyon Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺15.495.495
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- İzmir
- Sonuç tarihi
- 01.03.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/906350 · Sonuç tarihi: 01.03.2022
İhalenin konusu
21.03.2022-30.09.2024 Tarihleri Arasında Gaziemir Belediyesi Sınırları İçerisinde Yaşayan Vatandaşlara; Yenidoğan Hizmetleri, Evde Bakım Hizmetleri, Hasta Nakil Ambulansı İle Halk Sağlığı Hizmetlerinin Sunulması Hizmeti
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 2 istekli teklif verdi — Sağlık ve Sosyal Hizmetler sektöründe ortalamanın (4,2 istekli) %52 altında.
- Kazananın karnesi: GSM Medya Sosyal Sağlık Hizmetler Organizasyon Limited Şirketi, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.612.393.795.
- İdare hakkında: HALK SAĞLIĞI HİZMETİ ALINACAKTIR GAZİEMİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ - İHALE BÜROSU 21/03/2022-30/09/2024 Tarihleri Arasında Belediyesi Sınırları İçerisinde Yaşayan Vatandaşlara; Yenidoğan Hizmetleri, Evde Bakım Hizmetleri, Hasta Nakil Ambulansı İle Halk Sağlığı Hizmetlerinin Sunulması hizmet alımı 4734 sayılı Kamu Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
GSM Medya Sosyal Sağlık Hizmetler Organizasyon Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →