YİYECEK-İÇECEK, SEBZE-MEYVE VE TEMİZLİK MALZEMESİ
Gıda ve İçecekYİYECEK-İÇECEK, SEBZE-MEYVE VE TEMİZLİK MALZEMESİ ihalesi (İKN 2021/32123) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/32123
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Samsun
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/32123 · Sonuç tarihi: 25.03.2021
İhalenin konusu
1.Kısım Yiyecek-İçecek Alımı :128 kalem 2.Kısım Sebze-Meyve Alımı : 40 kalem 3.Kısım Temizlik Malzemesi Alım: 35 kalem
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺347.738
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺94.179
3. kısım
Sebah Akşanlı Bilal Kağıtçılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺39.921
Sebah Akşanlı Bilal Kağıtçılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
YİYECEK-İÇECEK, SEBZE-MEYVE VE TEMİZLİK MALZEMESİ ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺347.738; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺94.179; 3. kısım: Sebah Akşanlı Bilal Kağıtçılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺39.921.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğüne Bağlı Sındırgı Orman İşletme Müdürlüğü'nün Ağaçlandırma Sahalarında Kullanılmak Üzere Emprenyeli Ahşap Çit Direği, Ters Büküm Galvanizli Dikenli Tel ve Tespit Çivisi Alımı İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺347.053, Balıkesir (10.07.2026)
- GASMEK Yiyecek-İçecek Hizmetleri Atölyeleri ve Gıda İçin Muhtelif Malzeme Mal Alımı İşi — Mernaz Group İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi, ₺348.630, Gaziantep (18.08.2026)
- 12 Aylık 4 Kısım 135 Kalem Kuru - Yaş Gıda Alımı — Yaşaz Gıda Taşımacılık Temizlik Sağlık İnşaat Hayvancılık İthalat İhracat Ticaret Sanayi Limited Şirketi, ₺348.784, Ağrı (16.07.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →