Kamu İhaleleri

YOĞURT SATIN ALINACAKTIR

MİLAS BELEDİYESİ Yoğurt alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "YOĞURT SATIN ALINACAKTIR" ihalesini Özgünaylar Gıda Zirai Ürünler Kuyumculuk Taşımacalık Turizm Petrol Dayanıklı Tüketim Malları Madencilik Orman Ürünleri Şans Oyunları İnşaat Taahüt İmalat İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi 245.843,07 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/216807).

İhale Kayıt No
2021/216807
Kazanan firma
Özgünaylar Gıda Zirai Ürünler Kuyumculuk Taşımacalık Turizm Petrol Dayanıklı Tüketim Malları Madencilik Orman Ürünleri Şans Oyunları İnşaat Taahüt İmalat İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi
Sözleşme bedeli
₺245.843
İstekli sayısı
1
İl
Muğla
Sonuç tarihi
21.05.2021

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/216807 · Sonuç tarihi: 21.05.2021

İhalenin konusu

31/12/2021 Tarihine Kadar; Haftalık 271 Adet, Toplamda 8.943 adet 3 kg'lık Kova Yoğurt Satın Alınacaktır.

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Özgünaylar Gıda Zirai Ürünler Kuyumculuk Taşımacalık Turizm Petrol Dayanıklı Tüketim Malları Madencilik Orman Ürünleri Şans Oyunları İnşaat Taahüt İmalat İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →