YOL DÖŞEME VE ASFALTLAMA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR
İnşaat / Yapım İşleriARNAVUTKÖY BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ 2020 Yılı Arnavutköy İlçesi Geneli Tretuar ve Asfalt Yapım İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır. tarafından açılan "YOL DÖŞEME VE ASFALTLAMA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR" ihalesini Emkafalt Beton Taahhüt ĠnĢaat ve Asfalt Sanayi Ticaret Anonim ġirketi 19.950.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/34083).
- İhale Kayıt No
- 2020/34083
- Kazanan firma
- Emkafalt Beton Taahhüt ĠnĢaat ve Asfalt Sanayi Ticaret Anonim ġirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺19.950.000
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 13.03.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/34083 · Sonuç tarihi: 13.03.2020
İhalenin konusu
63 Kalem 2020 Yılı Arnavutköy İlçesi Geneli Tretuar ve Asfalt Yapım İşi Yapım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Emkafalt Beton Taahhüt ĠnĢaat ve Asfalt Sanayi Ticaret Anonim ġirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺24.638.000.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.