Yozgat İl Özel İdaresinin Elektrik ve Doğalgaz İhtiyaçlarını Karşılamak Üzere Serbest Piyasadan Elektrik ve Doğalgaz Alım İşi
Yakıt, Elektrik ve EnerjiYozgat İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği tarafından açılan "Yozgat İl Özel İdaresinin Elektrik ve Doğalgaz İhtiyaçlarını Karşılamak Üzere Serbest Piyasadan Elektrik ve Doğalgaz Alım İşi" ihalesini CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi 751.236,09 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/603341).
- İhale Kayıt No
- 2020/603341
- Kazanan firma
- CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺751.236
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Yozgat
- Sonuç tarihi
- 05.01.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/603341 · Sonuç tarihi: 05.01.2021
İhalenin konusu
Detayı şartnamede belirtilen 373.720.33 kWh AG Ticarethane Resmi Daire, 721.327.72 kWh OG Ticarethane Resmi Daire, 21.466.85 kWh OG Tarımsal Sulama elektrik enerjisi ve 259.171,13 Sm³ doğalgaz alınacak olup İşin süresi 01.01.2021 ve 31.12.2021'dir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺266.899.761.
- İdare hakkında: Yozgat İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği adına sonuçlanan 6 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 10,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →