Yozgat Orman İşletme Müdürlüğü İdari Bina ve Misafirhane Tadilatı
İnşaat / Yapım İşleri"Yozgat Orman İşletme Müdürlüğü İdari Bina ve Misafirhane Tadilatı" ihalesinin sonucu (İKN 2020/208098). Kaynak: EKAP.
- İhale Kayıt No
- 2020/208098
- Kazanan firma
- Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi)
- Sözleşme bedeli
- ₺488.799
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Yozgat
- Sonuç tarihi
- 22.06.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/208098 · Sonuç tarihi: 22.06.2020
İhalenin konusu
1 Adet 2000 metrekare İdari Bina ve 1 Adet 240 Metrekare Misafirhane Olmak Üzere 86 Kalem Tadilat İşi.
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| 2000 metrekare İdari Bina | 1 | Adet |
| 240 Metrekare Misafirhane Olmak Üzere 86 Kalem Tadilat İşi. | 1 | Adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺488.799 — Orman İşletme Müdürlüğü-Yozgat Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü adına İnşaat / Yapım İşleri alanında sonuçlanan 4 ihalede ortalamanın (420.289,6 ₺) %16 üzerinde.
- İdare hakkında: Orman İşletme Müdürlüğü-Yozgat Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 7 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.