Yüksek Süratli İnsansız Suüstü Hedefi Hizmet Alımı
Yüksek Süratli İnsansız Suüstü Hedefi Hizmet Alımı ihalesi (İKN 2019/597986) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/597986
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/597986 · Sonuç tarihi: 18.12.2019
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Aselsan Elektronik Sanayi Ve Tic.A.Ş., kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺5.400.000.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Aselsan Elektronik Sanayi Ve Tic.A.Ş. — ₺2.100.000
Aselsan Elektronik Sanayi Ve Tic.A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Aselsan Elektronik Sanayi Ve Tic.A.Ş. — ₺1.050.000
Aselsan Elektronik Sanayi Ve Tic.A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Aselsan Elektronik Sanayi Ve Tic.A.Ş. — ₺2.250.000
Aselsan Elektronik Sanayi Ve Tic.A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Yüksek Süratli İnsansız Suüstü Hedefi Hizmet Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Aselsan Elektronik Sanayi Ve Tic.A.Ş., ₺2.100.000; 2. kısım: Aselsan Elektronik Sanayi Ve Tic.A.Ş., ₺1.050.000; 3. kısım: Aselsan Elektronik Sanayi Ve Tic.A.Ş., ₺2.250.000.
DZ.İK.MRK.K.LIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI idaresinde benzer ölçekteki işler
- 31 Kalem Yedek Parça Malzemesi Alımı — Dfnayaz Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.004.325 (26.12.2019)
- 396 Kalem Yedek Parça Malzemesi Alımı — Silsan Silindir ve Motor Elamanları San.ve Tic.A.Ş., ₺396.224 (17.02.2020)
- 35 Kalem Yağlama Yağı Alımı — Volber Pazarlama Taahhüt İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi, ₺248.400 (24.07.2020)
- 22 Kalem Epoksi Boya Alımı — Yılko Yapı Malz.San.Tic.Ltd.Şti., ₺35.338 (30.12.2019)
DZ.İK.MRK.K.LIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →