Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü ve Bağlı İlçe Emniyet Müdürlükleri Hizmetlerinde Kullanılan 229 Adet Aracın 01/05/2021- 30/04/2022 Tarihleri Arası Zorunlu Mali Trafik Sigortası Yapılması
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriZonguldak İl Emniyet Müdürlüğü İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından açılan "Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü ve Bağlı İlçe Emniyet Müdürlükleri Hizmetlerinde Kullanılan 229 Adet Aracın 01/05/2021- 30/04/2022 Tarihleri Arası Zorunlu Mali Trafik Sigortası Yapılması" ihalesini Mini Sigorta Aracılık Hizmetleri Anonim Şirketi 142.657 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/142609).
- İhale Kayıt No
- 2021/142609
- Kazanan firma
- Mini Sigorta Aracılık Hizmetleri Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺142.657
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Zonguldak
- Sonuç tarihi
- 29.04.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/142609 · Sonuç tarihi: 29.04.2021
İhalenin konusu
11 Kalem Çeşitli Cinste 229 Adet Araç
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Mini Sigorta Aracılık Hizmetleri Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 13 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺8.260.913.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Mini Sigorta Aracılık Hizmetleri Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →