Kamu İhaleleri

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ-BEYHEKİM SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Tıbbi Sarf Malzeme alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ-BEYHEKİM SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Tıbbi Sarf Malzeme alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Konya), kayıtlarımızda 11 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺2.251.445.

En çok ihale kazanan firmalar

Aziziye Diş Deposu Sanayi Ticaret Limited Şirketi. (2)Lider Diş İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (1)Imıcryl Diş Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş (1)Onur Diş Deposu Tıbbi Gereçler Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi. (1)Uysal Medikal Dişçilik Ve Gıda Ürün San.Tic.Ltd.Şti. (1)Konya Çizgi Diş Deposu Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2022/63899 · 12.04.2022

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Aziziye Diş Deposu Sanayi Ticaret Limited Şirketi. — ₺614.560
2022/63899 · 05.04.2022

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Lider Diş İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺30.500
2021/770658 · 01.02.2022

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Imıcryl Diş Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş — ₺476.320
2021/770658 · 01.02.2022

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Onur Diş Deposu Tıbbi Gereçler Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺14.375
2021/770658 · 31.01.2022

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺17.520
2021/770658 · 31.01.2022

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Uysal Medikal Dişçilik Ve Gıda Ürün San.Tic.Ltd.Şti. — ₺21.600
2021/770658 · 31.01.2022

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Konya Çizgi Diş Deposu Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi — ₺792.585
2021/770658 · 31.01.2022

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Lider Diş İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺93.500
2021/770658 · 27.01.2022

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Kalice Tekstil Tıbbi Malzeme İnşaat Gıda Kırtasiye Bilgisayar Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺47.600
2021/770658 · 27.01.2022

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺123.135
2021/770658 · 26.01.2022

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Aziziye Diş Deposu Sanayi Ticaret Limited Şirketi. — ₺19.750