TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR
TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2022/63899) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/63899
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Konya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/63899 · Sonuç tarihi: 12.04.2022
İhalenin konusu
40 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Aziziye Diş Deposu Sanayi Ticaret Limited Şirketi., kayıtlarımızda 14 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺3.924.799.
- İdare hakkında: AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ-BEYHEKİM SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Tıbbi Sarf Malzeme alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 11 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Aziziye Diş Deposu Sanayi Ticaret Limited Şirketi. — ₺614.560 (3 istekli)
Aziziye Diş Deposu Sanayi Ticaret Limited Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Lider Diş İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺30.500 (1 istekli)
Lider Diş İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Aziziye Diş Deposu Sanayi Ticaret Limited Şirketi., ₺614.560; 2. kısım: Lider Diş İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺30.500.
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ-BEYHEKİM SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Tıbbi Sarf Malzeme alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: idaresinde benzer ölçekteki işler
- TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR — Imıcryl Diş Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş, ₺476.320 (01.02.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →