10 Kalem Muhtelif Lokomotif Camları
10 Kalem Muhtelif Lokomotif Camları ihalesi (İKN 2026/495150) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/495150
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/495150 · Sonuç tarihi: 12.05.2026
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺772.200
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺1.945.500
3. kısım
Billur Cam Endüstrisi Limited Şirketi — ₺1.264.000
Billur Cam Endüstrisi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
10 Kalem Muhtelif Lokomotif Camları ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺772.200; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.945.500; 3. kısım: Billur Cam Endüstrisi Limited Şirketi, ₺1.264.000.
ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 6 Kalem Muhtelif Bağlantı Elemanları — DNK Endüstriyel Yapı Market Makina İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺564.900 (12.05.2026)
- 25 Kalem Muhtelif Lokomotif Malzemeleri — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺302.730 (20.05.2026)
- 10 Kalem Muhtelif Lokomotif Malzemeleri (5 Kalem Körük, 2 Kalem Körük Flanşı, 2 Kalem Pompa ve 1 Kalem Subap) — Hedef İlkyardım Sağlık Özel Eğitim Medikal Elektrik Elektronik İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺195.000 (18.05.2026)
- 50 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemesi — FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺145.466 (24.02.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →