105 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemeleri
Elektrik Ekipmanları105 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemeleri ihalesi (İKN 2026/128481) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/128481
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/128481 · Sonuç tarihi: 30.03.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.410.841.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺12.198
Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Matec Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺2.071
Matec Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Lıghtnıng Power Mühendislik Elektrik Ticaret Limited Şirketi — ₺11.555
Lıghtnıng Power Mühendislik Elektrik Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
105 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemeleri ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺12.198; 2. kısım: Matec Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.071; 3. kısım: Lıghtnıng Power Mühendislik Elektrik Ticaret Limited Şirketi, ₺11.555.
ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 5 Kalem E5000 Alüminyum Profil Malzemesi — Uzmaksan Makina Sanayi ve Aluminyum İthalat İhracat Limited Şirketi, ₺12.645 (10.04.2026)
- 18 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemeleri — Alper Çelebi Makina ve Yedek Parça Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺10.675 (09.03.2026)
- 48 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemesi — KRC Elektro Market Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺16.183 (02.04.2026)
- 63 Kalem Muhtelif Sigorta ve Aksesuarları — KRC Elektro Market Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺17.226 (17.04.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Elektrik Ekipmanları
- METS Elektrik Malzemeleri (25 Kalem) — Fura Makina Endüstriyel Çözümler Limited Şirketi, ₺11.895 (15.08.2025)
- Aydınlatma Direği, Armatür ve Aydınlatma Yardımcı Malzemeleri Alımı — İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic ve San Ltd Ş, ₺11.754, Balıkesir (27.08.2020)
- 44 Kalem (Kablo, Konnektör, Dolgu Macunu, Bağ İpi, Lens, Akım Trafosu) Muhtelif Elektrik Malzemeleri — Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺13.079, Eskişehir (19.06.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →