11 Kalem Laboratuvar Sarf Malzeme Alım İhalesi
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf11 Kalem Laboratuvar Sarf Malzeme Alım İhalesi ihalesi (İKN 2021/323191) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/323191
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Konya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/323191 · Sonuç tarihi: 25.08.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Yapılcan Sağlık Gereçleri Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 26 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺39.628.055.
- İdare hakkında: Konya Numune Hastanesi Baştabipliği Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 46 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 9,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Yapılcan Sağlık Gereçleri Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi — ₺19.950 (2 istekli)
Yapılcan Sağlık Gereçleri Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Labtıp Medikal İnşaat Gıda Temizlik San.ve Tic.Ltd.Ş — ₺154.050 (3 istekli)
Labtıp Medikal İnşaat Gıda Temizlik San.ve Tic.Ltd.Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Dr. Zeydanlı Hayat Bilimleri Ticaret Ltd.Şti. — ₺8.325 (2 istekli)
Dr. Zeydanlı Hayat Bilimleri Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
11 Kalem Laboratuvar Sarf Malzeme Alım İhalesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Yapılcan Sağlık Gereçleri Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi, ₺19.950; 2. kısım: Labtıp Medikal İnşaat Gıda Temizlik San.ve Tic.Ltd.Ş, ₺154.050; 3. kısım: Dr. Zeydanlı Hayat Bilimleri Ticaret Ltd.Şti., ₺8.325.
Konya Numune Hastanesi Baştabipliği Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 52 Kalem Gıda Malzemesi Alım İhalesi — Cem Baykan Gıda Temizlik Yemek Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺16.000 (26.01.2021)
- 11 Kalem Laboratuvar Sarf Malzeme Alımı — Yapılcan Sağlık Gereçleri Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi, ₺38.100 (14.04.2026)
- 24 Kalem Mutfak Plastik Malzeme Alım İhalesi — FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺738 (19.02.2021)
- 26 Kısım Laboratuvar Sarf Malzeme Alımı — Force Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺440 (19.03.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 6 Kalem İlaç Alımı İhalesi — Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, ₺19.950, Tokat (20.08.2021)
- Haşere İlacı Ve Techizatı Alım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺20.000, Eskişehir (05.05.2021)
- PATOLOJİ MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Deksan Labaratuar Sistemleri Limited Şirketi, ₺20.060, İstanbul (01.04.2021)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →