11 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf11 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2022/444980) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/444980
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Tekirdağ
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/444980 · Sonuç tarihi: 20.06.2022
İhalenin konusu
11 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Karahan Tıp Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 63 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺30.103.840.
- İdare hakkında: T.C.Sağlık Bakanlığı Tekirdağ Dr.İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 21 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Karahan Tıp Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺22.160 (1 istekli)
Karahan Tıp Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Johnson&Johnson Medikal Sanayi Ticaret Ltd.Şti. — ₺367.998 (1 istekli)
Johnson&Johnson Medikal Sanayi Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
11 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Karahan Tıp Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺22.160; 2. kısım: Johnson&Johnson Medikal Sanayi Ticaret Ltd.Şti., ₺367.998.
T.C.Sağlık Bakanlığı Tekirdağ Dr.İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 32 Kalem Tııbi Sarf Malzeme Alımı — Atilla Kimya San ve Tic.Ltd.Şti., ₺55.265 (09.09.2021)
- 10 Kalem İlaç Alımı — Ankara Beşer Ecza Deposu ve İlaç Pazarlama A.Ş., ₺65.870 (30.03.2022)
- 16 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Ongun Tekstil Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺84.955 (04.04.2022)
- 6 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı — Ongun Tekstil Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺91.800 (15.06.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 553 Kalem İlaç Alımı — Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, ₺22.143, Şanlıurfa (05.07.2022)
- 65 Kalem Biyomedikal Sarf Malzeme Alımı — Medbar Tıbbi Malzemeler Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺22.250, Mardin (15.05.2026)
- İLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR — Doruk Ecza Deposu Tic. Ltd. Şti., ₺22.295, İzmir (15.04.2021)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →