112 Kalem İlaç ve Serum Alım İhalesi
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf112 Kalem İlaç ve Serum Alım İhalesi ihalesi (İKN 2022/173870) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/173870
- Kısım sayısı
- 2
- İdare
- Sağlık Uygulama Ve Araştırma Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi
- İl
- Tokat
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/173870 · Sonuç tarihi: 16.05.2022
İhalenin konusu
112 Kalem İlaç ve Serum Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 119 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺77.415.396.
- İdare hakkında: Sağlık Uygulama Ve Araştırma Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi adına sonuçlanan 8 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi — ₺31.748 (1 istekli)
Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Doruk Ecza Deposu Ticaret Limited Şirketi — ₺44.732 (3 istekli)
Doruk Ecza Deposu Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
112 Kalem İlaç ve Serum Alım İhalesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, ₺31.748; 2. kısım: Doruk Ecza Deposu Ticaret Limited Şirketi, ₺44.732.
Sağlık Uygulama Ve Araştırma Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- 3 Kalem Tıbbi Cihaz, 3 Kalem Cerrahi Alet Ve 1 Kalem Demirbaş Malzeme Alımı — Isparta Medikal Tic San Ltd Şt, ₺223.000 (01.10.2020)
- 1 Kalem Cerrahi Alet Seti 7 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı — Gürbüz Sağlık Ürünleri Dahili Tic.Taahhüd Ltd Şti., ₺289.840 (02.09.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- LABORATUVAR CİHAZI SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺31.755, Sivas (17.06.2022)
- 16 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Prizma-Med Sağlık Hizmetleri Tic.Sanltd.Şti., ₺31.800, Adana (05.07.2022)
- 85 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı — Ares Tıbbı Ürünler Ve Elektronik Sistemler Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺31.820, Hatay (26.02.2020)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →