Puan Karşılığı 2 Kalem Laboratuvar Hizmeti Alımı
Sağlık ve Sosyal HizmetlerPuan Karşılığı 2 Kalem Laboratuvar Hizmeti Alımı ihalesi (İKN 2019/491082) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/491082
- Kısım sayısı
- 2
- İdare
- Sağlık Uygulama Ve Araştırma Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi
- İl
- Tokat
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/491082 · Sonuç tarihi: 27.12.2019
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Gürmed Tıbbi Ve Teknolojik Sistemler Sanayi Ve Ticaret A.Ş., kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.710.575.
- İdare hakkında: Sağlık Uygulama Ve Araştırma Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi adına sonuçlanan 10 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gürmed Tıbbi Ve Teknolojik Sistemler Sanayi Ve Ticaret A.Ş. — ₺674.950
Gürmed Tıbbi Ve Teknolojik Sistemler Sanayi Ve Ticaret A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Roche Diagnostics Turkey Anonim Şirketi — ₺6.937.393
Roche Diagnostics Turkey Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Puan Karşılığı 2 Kalem Laboratuvar Hizmeti Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gürmed Tıbbi Ve Teknolojik Sistemler Sanayi Ve Ticaret A.Ş., ₺674.950; 2. kısım: Roche Diagnostics Turkey Anonim Şirketi, ₺6.937.393.
Sağlık Uygulama Ve Araştırma Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- 1 Kalem Cerrahi Alet Seti 7 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı — Gürbüz Sağlık Ürünleri Dahili Tic.Taahhüd Ltd Şti., ₺289.840 (02.09.2021)
- 3 Kalem Tıbbi Cihaz, 3 Kalem Cerrahi Alet Ve 1 Kalem Demirbaş Malzeme Alımı — Isparta Medikal Tic San Ltd Şt, ₺223.000 (01.10.2020)
- 112 Kalem İlaç ve Serum Alım İhalesi — Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, ₺31.748 (16.05.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Sağlık ve Sosyal Hizmetler
- DİŞ PROTEZ LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺674.800, Konya (25.03.2020)
- TIBBİ GÖRÜNTÜLEME HİZMETİ ALINACAKTIR — Yentürk İnş.Otom.Medikal.Nak.Tem.San. Ve Tic.Ltd.Şti., ₺674.190, Aydın (23.06.2021)
- Tokat İlçe Entegre Hastaneleri 6 Aylık Sonuç Karşılığı Troponin Hizmet Alımı — Savaş Medikal Laboratuar Malzemeleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺676.800, Tokat (22.01.2026)
Sağlık ve Sosyal Hizmetler sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →