115 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf115 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2021/634936) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/634936
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Nevşehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/634936 · Sonuç tarihi: 20.12.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Ceren Medikal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 21 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.319.922.
- İdare hakkında: İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 22 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Ceren Medikal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi — ₺3.104 (1 istekli)
Ceren Medikal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Kapadokya Medikal Limited Şirketi — ₺107.413 (1 istekli)
Kapadokya Medikal Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
115 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Ceren Medikal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺3.104; 2. kısım: Kapadokya Medikal Limited Şirketi, ₺107.413.
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 36 Kısım Laboratuvar Sarf Malzeme Alımı — Kapadokya Medikal Limited Şirketi, ₺14.620 (14.04.2021)
- 54 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi, ₺15.542 (12.11.2020)
- 2020-2021 Yılları Yakacak Alımı — Namlı Kömür Nakliye Gıda İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi, ₺114.400 (09.10.2020)
- 81 Kalem Tıbbi Sarf malzeme — Albine Sağlık Turizm Organizasyon Hırdavat Matbaacılık Prodüksiyon Pazarlama İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺155.000 (04.08.2021)
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 50 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Tur-Med Hastane Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺3.050, Isparta (18.06.2026)
- LABORATUVAR SARF MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Biltek Medikal Kimyevi Maddeler Laboratuvar Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺3.174, Diyarbakır (27.07.2020)
- Laboratuvar Malzemesi (55 Kalem) — A.Y. Yıldız Kimyevi Maddeler Laboratuar ve Medikal Taahhüt Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺3.180, Çankırı (07.04.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →