54 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf54 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2020/423047) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/423047
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Nevşehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/423047 · Sonuç tarihi: 11.11.2020
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Doruk Sağlık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺240.765.
- İdare hakkında: İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 22 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Doruk Sağlık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺2.940
Doruk Sağlık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi — ₺15.542
Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
54 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Doruk Sağlık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺2.940; 2. kısım: Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi, ₺15.542.
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 36 Kısım Laboratuvar Sarf Malzeme Alımı — Kapadokya Medikal Limited Şirketi, ₺14.620 (14.04.2021)
- 115 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Kapadokya Medikal Limited Şirketi, ₺107.413 (22.12.2021)
- 2020-2021 Yılları Yakacak Alımı — Namlı Kömür Nakliye Gıda İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi, ₺114.400 (09.10.2020)
- 81 Kalem Tıbbi Sarf malzeme — Albine Sağlık Turizm Organizasyon Hırdavat Matbaacılık Prodüksiyon Pazarlama İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺155.000 (04.08.2021)
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 133 Kalem Tıbbi Sarf ve Diş Sarf Malzemesi Alımı İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺2.950, Kilis (26.04.2021)
- 189 Kalem Diş Sarf Malzemesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺2.958, Kırşehir (11.12.2020)
- Hemşirelik Mesleki Beceri Laboratuvarı Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺2.975, İzmir (16.11.2020)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →