Kamu İhaleleri

12 Ay Süreyle 18 Kişilik Özel Güvenlik Hizmeti

İş ve Danışmanlık Hizmetleri

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü MKE Mühimmat Fabrikası Müdürlüğü tarafından açılan "12 Ay Süreyle 18 Kişilik Özel Güvenlik Hizmeti" ihalesini Çam Güvenlik Hizmetleri A.Ş. 1.137.233,79 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/490643).

İhale Kayıt No
2020/490643
Kazanan firma
Çam Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Sözleşme bedeli
₺1.137.234
İstekli sayısı
İl
Kırıkkale
Sonuç tarihi
07.12.2020

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/490643 · Sonuç tarihi: 07.12.2020

İhalenin konusu

01.01.2021 - 31.12.2021 Tarihleri Arasında 12 Ay Süreyle 18 Kişilik Özel Güvenlik Hizmeti

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Çam Güvenlik Hizmetleri A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →