ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ ALINACAKTIR
İş ve Danışmanlık HizmetleriTÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ Genel Müdürlüğü Merkez Teşkilatı Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Ada Sakarya Özel Güvenlik Koruma Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi. 1.137.781,04 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/25765).
- İhale Kayıt No
- 2021/25765
- Kazanan firma
- Ada Sakarya Özel Güvenlik Koruma Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi.
- Sözleşme bedeli
- ₺1.137.781
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Sakarya
- Sonuç tarihi
- 15.03.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/25765 · Sonuç tarihi: 15.03.2021
İhalenin konusu
14 Erkek, 1 Bayan Olmak Üzere Toplam: 15 Adet Güvenlik Personeli İle 01.03.2021 - 31.12.2021 Tarihleri Arasında (10 Ay) Özel Güvenlik ve Koruma Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.