12'inci Akılcı İlaç Kullanımı Koordinatörlükleri (Aik-İk) Değerlendirme Toplantısı Hizmet Alımı
Sağlık ve Sosyal HizmetlerDestek Hizmetleri Ve Bilgi Yönetimi Başkan Yardımcılığı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından açılan "12'inci Akılcı İlaç Kullanımı Koordinatörlükleri (Aik-İk) Değerlendirme Toplantısı Hizmet Alımı" ihalesini Aymir Turizm Organizasyon Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi 400.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 7 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/723016).
- İhale Kayıt No
- 2021/723016
- Kazanan firma
- Aymir Turizm Organizasyon Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺400.000
- İstekli sayısı
- 7
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 14.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/723016 · Sonuç tarihi: 14.12.2021
İhalenin konusu
12'nci Akılcı İlaç Kullanımı İl Koordinatörlükleri Değerlendirme Toplantısı Organizasyon Hizmet Alım İşi 15-16-17-18/12/2021 tarihlerinde 4 gün
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 7 istekli teklif verdi — Sağlık ve Sosyal Hizmetler sektöründe ortalamanın (4,6 istekli) %52 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Aymir Turizm Organizasyon Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺402.890.
- İdare hakkında: Destek Hizmetleri Ve Bilgi Yönetimi Başkan Yardımcılığı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu adına sonuçlanan 8 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Aymir Turizm Organizasyon Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →