2 Grup Patoloji Laboratuvarı Puan Karşılığı Hizmet Alımı
Sağlık ve Sosyal Hizmetler2 Grup Patoloji Laboratuvarı Puan Karşılığı Hizmet Alımı ihalesi (İKN 2021/427947) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/427947
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Çanakkale
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/427947 · Sonuç tarihi: 28.09.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Roche Diagnostics Turkey Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 80 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.030.995.246.
- İdare hakkında: Araştırma Ve Uygulama Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi adına sonuçlanan 4 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Roche Diagnostics Turkey Anonim Şirketi — ₺398.979 (2 istekli)
Roche Diagnostics Turkey Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Dirim Tıp Özel Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺132.059 (1 istekli)
Dirim Tıp Özel Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2 Grup Patoloji Laboratuvarı Puan Karşılığı Hizmet Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Roche Diagnostics Turkey Anonim Şirketi, ₺398.979; 2. kısım: Dirim Tıp Özel Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺132.059.
Araştırma Ve Uygulama Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- 12 (On İki) Aylık Malzeme Dahil Sabah, Öğle Ve Akşam Yemeği Hazırlanması, Dağıtım, Servis Ve Sonrası Yemek — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺3.744.000 (25.06.2021)
- Elektrik Enerjisi — Sakarya Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi, ₺6.235.190 (16.12.2020)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Sağlık ve Sosyal Hizmetler
- 12'inci Akılcı İlaç Kullanımı Koordinatörlükleri (Aik-İk) Değerlendirme Toplantısı Hizmet Alımı — Aymir Turizm Organizasyon Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi, ₺400.000, Ankara (14.12.2021)
- LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR — Türev İç Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺396.000, Kahramanmaraş (20.04.2021)
- Müdürlüğümüze Bağlı Sağlık Tesislerimizin İhtiyacı Olan 24 Ay Süre ile Puan Karşılığı Laboratuvar Test Hizmet Alım İşi — Kenan Daşdemir Şafak Medikal Sağlık İnşaat Enerji Gıda Hayvancılık Plastik Tarım İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺403.043, Kars (25.02.2026)
Sağlık ve Sosyal Hizmetler sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →