12 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemeleri
Elektrik Ekipmanları12 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemeleri ihalesi (İKN 2026/111494) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/111494
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/111494 · Sonuç tarihi: 16.03.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Eda Endüstriyel Dış Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺580.624.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Eda Endüstriyel Dış Ticaret Anonim Şirketi — ₺34.890
Eda Endüstriyel Dış Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Desa Temsilcilik Müşavirlik Mühendislik Limited Şirketi — ₺341.420
Desa Temsilcilik Müşavirlik Mühendislik Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
12 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemeleri ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Eda Endüstriyel Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺34.890; 2. kısım: Desa Temsilcilik Müşavirlik Mühendislik Limited Şirketi, ₺341.420.
ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 32 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemesi — Endüstri Teknik İthalat İhracat Üretim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺33.500 (09.04.2026)
- 51 Kalem Muhtelif Motor Malzemesi — Alper Çelebi Makina ve Yedek Parça Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺33.500 (18.12.2025)
- 15 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemeleri — Alper Çelebi Makina ve Yedek Parça Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺45.599 (17.03.2026)
- 18 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemeleri — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺17.310 (06.03.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Elektrik Ekipmanları
- ELEKTRİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺35.310, Batman (03.06.2022)
- ELEKTRİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, ₺36.868, İzmir (23.06.2021)
- ELEKTRİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Sinan Elektromarket Elektrik Elektronik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺32.000, Adana (03.08.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →