32 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemesi
Elektrik Ekipmanları32 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemesi ihalesi (İKN 2026/177331) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/177331
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/177331 · Sonuç tarihi: 06.04.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 10 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.437.141.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺299.540
Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Beta Elektroteknik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺10.030
Beta Elektroteknik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Endüstri Teknik İthalat İhracat Üretim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺33.500
Endüstri Teknik İthalat İhracat Üretim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
32 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺299.540; 2. kısım: Beta Elektroteknik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺10.030; 3. kısım: Endüstri Teknik İthalat İhracat Üretim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺33.500.
ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 12 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemeleri — Desa Temsilcilik Müşavirlik Mühendislik Limited Şirketi, ₺341.420 (16.03.2026)
- 6 Kalem Muhtelif Motor Malzemesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺194.756 (02.04.2026)
- 29 Kalem CER Motoru İzolasyon Malzemeleri — Boydem Yapı ve Elektrik Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺433.338 (06.03.2026)
- 50 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemesi — Linatek Elektronik Raylı Sistemler Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺142.840 (03.03.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Elektrik Ekipmanları
- 3 Adet Harici Ses İzolasyon Kabinli Dizel Jeneratör Alımı (Dış Ortam Transfer Panoları Dahil) — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺299.900, Nevşehir (11.11.2021)
- AKÜ SATIN ALINACAKTIR — Esan Akümülatör ve Malz.San.Tic. A.Ş., ₺299.120, İzmir (24.03.2020)
- KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI VE AKÜ GRUBU SATIN — Esatech Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺301.780, İstanbul (16.11.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →