16 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf16 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2022/121745) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/121745
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Tekirdağ
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/121745 · Sonuç tarihi: 04.04.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: ST Sağlık Ürünleri İnş.Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 18 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.367.734.
- İdare hakkında: T.C.Sağlık Bakanlığı Tekirdağ Dr.İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 21 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
ST Sağlık Ürünleri İnş.Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺6.300 (1 istekli)
ST Sağlık Ürünleri İnş.Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Ceren Medikal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi — ₺82.280 (1 istekli)
Ceren Medikal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Ongun Tekstil Sanayi Ticaret Anonim Şirketi — ₺84.955 (1 istekli)
Ongun Tekstil Sanayi Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
16 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: ST Sağlık Ürünleri İnş.Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺6.300; 2. kısım: Ceren Medikal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺82.280; 3. kısım: Ongun Tekstil Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺84.955.
T.C.Sağlık Bakanlığı Tekirdağ Dr.İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 32 Kalem Tııbi Sarf Malzeme Alımı — Atilla Kimya San ve Tic.Ltd.Şti., ₺55.265 (09.09.2021)
- 10 Kalem İlaç Alımı — Ankara Beşer Ecza Deposu ve İlaç Pazarlama A.Ş., ₺65.870 (30.03.2022)
- 6 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı — Ongun Tekstil Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺91.800 (15.06.2022)
- 5 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı — Avrasya Biyoteknoloji ve Sağlık Gereçleri İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺165.480 (13.06.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- Gülhane EAH Kardiyoloji Kliniği İhtiyacı 42 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺6.300, Ankara (01.10.2020)
- TEKNİK, BİYOMEDİKAL VE DEMİRBAŞ MALZEME SATIN — Yetki Medikal Ürünle İlaç İtriyat Ve Tıbbi Cihaz.Ltd.Şti, ₺6.300, Zonguldak (27.07.2020)
- 26 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Flora Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺6.304, Nevşehir (18.05.2022)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →