18 Mart ve Mesudiye İsimli Gemilerin Tekne Makine Sigortası Hizmet Alımı (01/03/2021-01/02/2022 Tarihleri Arası)
Finans ve Sigorta HizmetleriGESTAŞ Deniz Ulaşım Turizm Ticaret A .Ş. tarafından açılan "18 Mart ve Mesudiye İsimli Gemilerin Tekne Makine Sigortası Hizmet Alımı (01/03/2021-01/02/2022 Tarihleri Arası)" ihalesini Bereket Sigorta Anonim Şirketi 593.996,2 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/14011).
- İhale Kayıt No
- 2021/14011
- Kazanan firma
- Bereket Sigorta Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺593.996
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Çanakkale
- Sonuç tarihi
- 26.02.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/14011 · Sonuç tarihi: 26.02.2021
İhalenin konusu
2 adet Ro-Ro Yolcu gemisi için Tekne Makine Sigortası hizmeti alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Bereket Sigorta Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.329.412.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Bereket Sigorta Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →