Filo Gemilerine Tekne Makine Sigortası Hizmet Alımı (01/02/2021- 01/02/2022)
Finans ve Sigorta HizmetleriGESTAŞ Deniz Ulaşım Turizm Ticaret A .Ş. tarafından açılan "Filo Gemilerine Tekne Makine Sigortası Hizmet Alımı (01/02/2021- 01/02/2022)" ihalesini Türk P ve I Sigorta A.Ş. 3.898.792,24 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/638624).
- İhale Kayıt No
- 2020/638624
- Kazanan firma
- Türk P ve I Sigorta A.Ş.
- Sözleşme bedeli
- ₺3.898.792
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Çanakkale
- Sonuç tarihi
- 21.01.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/638624 · Sonuç tarihi: 21.01.2021
İhalenin konusu
5 Adet Araba Ferisi, 3 adet Ro-Ro Yolcu gemisi, 1 adet Yüksek Hızlı Hafif Yolcu gemisi ve 6 adet Yolcu+Araba+Kuruyük feribotu olmak üzere toplam 15 adet gemi için Tekne Makine Sigortası hizmeti alımı
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Araba Ferisi | 5 | Adet |
| Ro-Ro Yolcu gemisi | 3 | adet |
| Yüksek Hızlı Hafif Yolcu gemisi | 1 | adet |
| Yolcu+Araba+Kuruyük feribotu olmak üzere toplam 15 adet gemi için Tekne Makine Sigortası hizmeti alımı | 6 | adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Türk P ve I Sigorta A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →