19 Kalem Elektrikli/Şarjlı El Aleti Demirbaş Malzemeleri
19 Kalem Elektrikli/Şarjlı El Aleti Demirbaş Malzemeleri ihalesi (İKN 2025/2012311) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/2012311
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/2012311 · Sonuç tarihi: 24.12.2025
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Arıman Hırdavat İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.855.973.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Arıman Hırdavat İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.036.003
Arıman Hırdavat İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
ZET İnşaat Malzemeleri İnşaat Taahhüt Madencilik Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺517.171
ZET İnşaat Malzemeleri İnşaat Taahhüt Madencilik Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
19 Kalem Elektrikli/Şarjlı El Aleti Demirbaş Malzemeleri ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Arıman Hırdavat İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.036.003; 2. kısım: ZET İnşaat Malzemeleri İnşaat Taahhüt Madencilik Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺517.171.
MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 33 Kalem E5000 Lokomotif Boji Şasi Kaynaklı İmalat Malzemeleri — Omes Mühendislik Plastik Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺17.820 (02.01.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →