57 Kalem E5000 Muhtelif Lokomotif Boruları
İnşaat Malzemeleri57 Kalem E5000 Muhtelif Lokomotif Boruları ihalesi (İKN 2025/2119906) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/2119906
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/2119906 · Sonuç tarihi: 05.01.2026
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Bekel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺1.002.040
Bekel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Kazcıoğlu Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺18.927
Kazcıoğlu Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
İsmet Kazcıoğlu Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺111.300
İsmet Kazcıoğlu Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
57 Kalem E5000 Muhtelif Lokomotif Boruları ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Bekel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.002.040; 2. kısım: Kazcıoğlu Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺18.927; 3. kısım: İsmet Kazcıoğlu Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺111.300.
ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 300 Adet Sofaj Fişi (Döküm-İşlenmiş) — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.005.000 (02.02.2026)
- 25 Kalem E5000 Lokomotif Kauçuk Malzemesi — Bilge Kauçuk Makina Yedek Parça Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺1.140.400 (14.01.2026)
- 30 Kalem E5000 Lokomotif Kelepçeleri — Hidrovat Hidrolik Bağlantı Elemanları İmalat İthalat İhracat İnşaat Metal Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺778.753 (22.01.2026)
- 25 Kalem E5000 Lokomotif Ham Malzemesi — İnova Steel Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺685.311 (06.01.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- Sondaj Teçhiz Borusu Alımı — Sersan Endüstri Tarım Makineleri İmalatı İnşaat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.002.280, Aydın (05.08.2022)
- Boru Gömlekleme ve Yastıklama Malzemesi Alımı — Teta İnşaat İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.000.000, Elazığ (22.05.2026)
- ASFALT MICIRI SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.000.000, Adana (06.02.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →