2 Bölge 9 Güzergahtan Personel Taşıma
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri2 Bölge 9 Güzergahtan Personel Taşıma ihalesi (İKN 2021/3345) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/3345
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kayseri
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/3345 · Sonuç tarihi: 02.04.2021
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺522.382
2. kısım
Öztürkler Mobilya Giyim Turizm Taşımacılık Otomotiv ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺655.265
Öztürkler Mobilya Giyim Turizm Taşımacılık Otomotiv ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2 Bölge 9 Güzergahtan Personel Taşıma ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺522.382; 2. kısım: Öztürkler Mobilya Giyim Turizm Taşımacılık Otomotiv ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺655.265.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- Oltu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim ve İmam Hatip Ortaokul Öğrencilerini Taşıma Hizmet Alım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺524.900, Erzurum (28.08.2026)
- 2025-2026 Eğitim Öğretim Yılı Özel Eğitim 57 Öğrencinin 130 Günlük Taşıma Hizmet Alım İşi — Sınırlı Sorumlu 221 No.lu Ortaca Havalisi Servis Hizmetleri Minibüs Otobüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, ₺519.857, Muğla (06.12.2025)
- Havza İmam Hatip Ortaokulu ve Ortaöğretim Kurumlarına Öğrenci Taşıma İşi — Gültur Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺519.537, Samsun (31.08.2021)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →