2 Kalem 2 Kısım Yün Eldiven
Giyim ve Tekstil2 Kalem 2 Kısım Yün Eldiven ihalesi (İKN 2019/649491) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/649491
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/649491 · Sonuç tarihi: 23.01.2020
İhalenin konusu
1) Eldiven, Yün, Kahverengi; 100.000 Çift 2) Eldiven, Beyaz, Yün: 75.000 Çift
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Şevket Güvenç Tekstil Ve Turizm San. Ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.280.750.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Şevket Güvenç Tekstil Ve Turizm San. Ve Tic.Ltd.Şti. — ₺749.000
Şevket Güvenç Tekstil Ve Turizm San. Ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Şevket Güvenç Tekstil Ve Turizm San. Ve Tic.Ltd.Şti. — ₺531.750
Şevket Güvenç Tekstil Ve Turizm San. Ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2 Kalem 2 Kısım Yün Eldiven ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Şevket Güvenç Tekstil Ve Turizm San. Ve Tic.Ltd.Şti., ₺749.000; 2. kısım: Şevket Güvenç Tekstil Ve Turizm San. Ve Tic.Ltd.Şti., ₺531.750.
JANDARMA TED.MRKZ.K.LIĞI(SOĞANLI/İSTANBUL) İÇİŞLERİ BAKANLIĞI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI idaresinde benzer ölçekteki işler
- 3 Kalem, 3 Kısım Kumaş — Yünsa Yünlü San.ve Tic.A.Ş., ₺793.500 (26.03.2020)
- 6 Kalem Tıbbi Ana Malzeme — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺835.000 (21.03.2025)
- 3 Kalem, 3 Kısım Kar Başlığı — TNC Elektronik Ġç ve DıĢ Ticaret Limited ġirketi., ₺635.000 (17.03.2021)
- Çorap, Soğuk İklim — Mayap Tekstil ĠnĢaat Taahüt Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi, ₺629.250 (15.06.2020)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- Hastanemizde Çalışmakta Olan Sürekli İşçi Kadrosundaki Personellere Kıyafet Alımı — Sancak 1 Turizm Tekstil İnşaat Gıda Tıbbi Görüntüleme Sağlık Temizlik Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺750.640, Kars (04.02.2022)
- 25 Kalem Tekstil Malzemesi Alımı — UPA Spor İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺753.000, Ankara (14.11.2025)
- DSİ 5 Bölge Müdürlüğü (Ankara) Kişisel Koruyucu Donanım (KKD) ve Giyim Eşyası — Naturel Sosyal Hizmetler Tekstil Turizm İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺743.150, Ankara (05.08.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →