3 Kalem, 3 Kısım Kumaş
Giyim ve Tekstil3 Kalem, 3 Kısım Kumaş ihalesi (İKN 2020/42305) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/42305
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/42305 · Sonuç tarihi: 24.03.2020
İhalenin konusu
1’inci Kısım 25.000 Metre Kumaş, Lacivert, Eni:150 cm. J.Asayiş Elbisesi 2’nci Kısım 10.000 Metre Kumaş, Melton Lacivert, Kaputluk 3’üncü Kısım 15.000 Metre Kumaş, Tören Elbisesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺516.250
2. kısım
Yünsa Yünlü San.ve Tic.A.Ş. — ₺793.500
Yünsa Yünlü San.ve Tic.A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
3 Kalem, 3 Kısım Kumaş ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺516.250; 2. kısım: Yünsa Yünlü San.ve Tic.A.Ş., ₺793.500.
JANDARMA TED.MRKZ.K.LIĞI(SOĞANLI/İSTANBUL) İÇİŞLERİ BAKANLIĞI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI idaresinde benzer ölçekteki işler
- 5 Kalem Şapka Malzemesi — Afer Tekstil Konfeksiyon İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺494.014 (03.07.2020)
- 15000 Metre Kumaş, Lacivert, Yazlık — Dua Kumaşçılık İmalat Sanayi Ve Ticaret Limited Şrt., ₺493.500 (30.09.2020)
- 2 Kalem, 2 Kısım Polar Boyunluk — Met-Kon Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺448.000 (30.06.2021)
- Çorap, Soğuk İklim — Mayap Tekstil ĠnĢaat Taahüt Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi, ₺629.250 (15.06.2020)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- 13 Kalem Personel Kıyafeti Alımı — Yasin Eken Ormancılık Tekstil Limited Şirketi, ₺516.193, Gaziantep (22.05.2026)
- Güvenlik ve İşçi Personeli İçin Yazlık Kıyafet Alımı — Kit Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺517.350, Ankara (19.02.2026)
- Kışlık İşçi Kıyafetleri ve İş Güvenliği Malzemeleri Mal Alımı — Totem İş Güvenliği Ekipmanları İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺514.950, Adana (15.01.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →