2022 Yılı 10 Aylık İmmunohematolojik Testler ve Kan Gazı Hizmet Alımı
Sağlık ve Sosyal Hizmetler2022 Yılı 10 Aylık İmmunohematolojik Testler ve Kan Gazı Hizmet Alımı ihalesi (İKN 2022/29934) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/29934
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/29934 · Sonuç tarihi: 02.03.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Devlet Hastanesi Bergama Necla-Mithat Öztüre Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 21 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺89.789 (4 istekli)
2. kısım
Güven Medikal Pazarlama İth.İhr.San.ve Tic.Ltd.Şti — ₺222.847 (1 istekli)
Güven Medikal Pazarlama İth.İhr.San.ve Tic.Ltd.Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2022 Yılı 10 Aylık İmmunohematolojik Testler ve Kan Gazı Hizmet Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺89.789; 2. kısım: Güven Medikal Pazarlama İth.İhr.San.ve Tic.Ltd.Şti, ₺222.847.
Devlet Hastanesi Bergama Necla-Mithat Öztüre Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Bergama Necla Mithat Öztüre Devlet Hastanesi 2025 Yılı Sürekli İşçi Kıyafet Alımı — Aydın Grup Endüstriyel İş Kıyafetleri İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺90.080 (19.12.2025)
- 2022 Yılı Bergama DH ve Kınık DH İçin Mekanik Grubu Periyodik Bakım ve Onarım Hizmet Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺58.200 (18.04.2022)
- 2025-2026 Yılı Biyomedikal Tüketim Malzemesi Alımı — Kordon Tıp Sağlık Araç ve Gereçleri Mühendislik Proje İthalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺125.000 (08.12.2025)
- Bergama Necla Mithat Öztüre Devlet Hastenesi 2026 Yılı Temizlik Malzemesi Alımı — Detro Healthcare Kimya Sanayi Anonim Şirketi, ₺20.867 (05.05.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Sağlık ve Sosyal Hizmetler
- Müdürlüğümüz ve Bağlı Sağlık Tesisleri İçin Diyaliz, Evde Sağlık ve Hizmet Aracı Kiralama İşi — İnkaya Taşımacılık Temizlik İnşaat Gıda Sigorta Ve Aracılık Hizmitleri Taahhüt İşleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺89.900, Afyonkarahisar (18.11.2021)
- DİŞ PROTEZ LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺89.000, Adana (06.12.2019)
- LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR — Gazi Kimya Laboratuar Sistemleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺88.887, İzmir (06.06.2022)
Sağlık ve Sosyal Hizmetler sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →