2022 Yılı 9 Kalem Kemoterapi Malzemesi
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf2022 Yılı 9 Kalem Kemoterapi Malzemesi ihalesi (İKN 2022/684567) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/684567
- Kısım sayısı
- 2
- İdare
- Eğitim ve Araştırma Hastanesi-Ömer Halisdemir Üniversitesi Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları
- İl
- Niğde
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/684567 · Sonuç tarihi: 14.09.2022
İhalenin konusu
9 Kalem Sarf Malzeme
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Su Grup Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 27 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺216.791.117.
- İdare hakkında: Eğitim ve Araştırma Hastanesi-Ömer Halisdemir Üniversitesi Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 50 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Su Grup Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺264.600 (2 istekli)
Su Grup Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Üstün Medikal İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi. — ₺91.300 (2 istekli)
Üstün Medikal İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2022 Yılı 9 Kalem Kemoterapi Malzemesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Su Grup Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺264.600; 2. kısım: Üstün Medikal İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi., ₺91.300.
Eğitim ve Araştırma Hastanesi-Ömer Halisdemir Üniversitesi Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 30 Kalem İlaç Alımı — Koçak Farma İlaç Ve Kimya San.A.Ş., ₺203.412 (17.03.2020)
- 2022 Yılı 165 Kalem Patoloji ve Sarf Malzemesi — Bios Sağlık Ürünleri ve Tıbbi Malzemeleri Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺407.279 (09.05.2022)
- 2022 Yılı 23 Kalem Sarf Malzemesi — ER-KA Tıbbı Malzemeleri Gıda ve Turizm Ticaret Sanayi Limited Şirketi, ₺60.000 (28.09.2022)
- 2021 Yılı 33 Kalem Anjiyografi Ve Tıbbi Sarf Malzemesi — Kontıp Medikal Tarım Gıda Temizlik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺36.640 (26.05.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 81 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı — Medisa Tıbbi Ürün San.ve Ticaret Ltd Şti., ₺264.606, İstanbul (30.09.2021)
- 2026 Yılı Sarf Karşılığı Cihaz Alımı — Alpler Medikal ve Sağlık Ticaret Limited Şirketi, ₺264.500, İzmir (30.04.2026)
- 16 Kalem Tıbbi Sarf — SİS Ecza Deposu İnşaat Taahhüt Turizm ve Ticaret Limited Şirketi, ₺265.000, Trabzon (18.02.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →