2022 Yılı Muhtelif Gıda (Karkas Et ve Dondurulmuş Ürünler) Alımı
Gıda ve İçecek2022 Yılı Muhtelif Gıda (Karkas Et ve Dondurulmuş Ürünler) Alımı ihalesi (İKN 2021/798721) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/798721
- Kısım sayısı
- 2
- İdare
- Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi
- İl
- Tokat
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/798721 · Sonuç tarihi: 20.01.2022
İhalenin konusu
1 . Kısım Dana Karkas Et 2. Kısım Dondurulmuş Ürünler
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi adına sonuçlanan 23 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺1.900.300 (3 istekli)
2. kısım
Aher Gıda Tem.Yak.İn Şt.Tic.San.Ltd.Şti. — ₺256.929 (3 istekli)
Aher Gıda Tem.Yak.İn Şt.Tic.San.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2022 Yılı Muhtelif Gıda (Karkas Et ve Dondurulmuş Ürünler) Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.900.300; 2. kısım: Aher Gıda Tem.Yak.İn Şt.Tic.San.Ltd.Şti., ₺256.929.
Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- 2022 Yılı Muhtelif Gıda Alımı — Pİ-PA Piliç Gıda Mad Nakliye Paz. Tic ve San Ltd.Şti., ₺921.340 (24.12.2021)
- İlçe Akademik Birimler Yemek Hizmeti Alımı — Taşhan Nakliye Hayvancılık Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺579.600 (12.10.2021)
- Tıp Fakültesi ve İlçe Akademik Birimler Yemek Hizmeti Alımı — Taşhan Nakliye Hayvancılık Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺520.000 (20.09.2021)
- Muhtelif Gıda Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺372.700 (07.09.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- 2026 Yılı İkinci Dönem 6 Aylık Muhtelif Gıda ve Mutfak Ekipmanları Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.899.450, Osmaniye (24.08.2026)
- 36 Kalem Sebze Meyve ve Diğer Gıda Maddeleri (Yıllık) — SUN Kaplan Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.901.500, Bitlis (15.10.2025)
- Yaş Sebze ve Meyve — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.898.750, Elazığ (03.02.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →