2026 Yılı İl Müdürlüğü, Yurt Müdürlükleri, İlçe Müdürlükleri ve Bağlı Tesisleri İlaçlama Hizmet Alım İşi
Temizlik ve Çevre Hizmetleriİstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan "2026 Yılı İl Müdürlüğü, Yurt Müdürlükleri, İlçe Müdürlükleri ve Bağlı Tesisleri İlaçlama Hizmet Alım İşi" ihalesini Forum Çevre Sağlığı İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1.522.017,34 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/2059792).
- İhale Kayıt No
- 2025/2059792
- Kazanan firma
- Forum Çevre Sağlığı İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.522.017
- İstekli sayısı
- 4
- İdare
- İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 31.12.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/2059792 · Sonuç tarihi: 31.12.2025
İhalenin konusu
1 Adet 2026 Yılı İl Müdürlüğü, Yurt Müdürlükleri, İlçe Müdürlükleri ve Bağlı Tesisleri İlaçlama Hizmet Alım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 4 istekli teklif verdi — Temizlik ve Çevre Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,6 istekli) %29 altında.
- Kazananın karnesi: Forum Çevre Sağlığı İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺21.267.572.
- İdare hakkında: İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 20 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 8,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.