İl Müdürlüğümüzde 657 Sayılı Kanuna Tabi Olarak Çalışan Personelin 2022 Yılı Taşıma Hizmeti Alım İşi
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleriİstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan "İl Müdürlüğümüzde 657 Sayılı Kanuna Tabi Olarak Çalışan Personelin 2022 Yılı Taşıma Hizmeti Alım İşi" ihalesini Sinatur Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi 1.529.388 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 8 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/663294).
- İhale Kayıt No
- 2021/663294
- Kazanan firma
- Sinatur Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.529.388
- İstekli sayısı
- 8
- İdare
- İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 17.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/663294 · Sonuç tarihi: 17.12.2021
İhalenin konusu
2022 Yılı 03.01.2022-30.12.2022 Tarihleri Arası 12 Araçla Personel Taşıma Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 8 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,6 istekli) %43 üzerinde.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺1.529.388 — İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü adına Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri alanında sonuçlanan 6 ihalede ortalamanın (10.935.666 ₺) %86 altında.
- Kazananın karnesi: Sinatur Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺7.144.792.
- İdare hakkında: İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 20 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 8,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Sinatur Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →