2026 Yılı Personel Taşıma ve Hizmet Aracı Kiralama Hizmet Alımı İhalesi
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriAVRUPA BİRLİĞİ EĞİTİM VE GENÇLİK PROGRAMLARI MERKEZİ BAŞKANLIĞI SATINALMA KOORDİNATÖRLÜĞÜ tarafından açılan "2026 Yılı Personel Taşıma ve Hizmet Aracı Kiralama Hizmet Alımı İhalesi" ihalesini Karahan Kardeşler Turizm Limited Şirketi 27.932.476,2 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1744462).
- İhale Kayıt No
- 2025/1744462
- Kazanan firma
- Karahan Kardeşler Turizm Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺27.932.476
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 11.12.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1744462 · Sonuç tarihi: 11.12.2025
İhalenin konusu
Başkanlığımız, Hizmet Binasında Görev Yapan Personele 02/01/2026–31/12/2026 Tarihleri Arası, Hafta İçi Günleri İşe Geliş Gidişini Düzenli Olarak Sağlamak ve Başkanlığımız Faaliyetlerinin Sürdürülebilmesi İçin Personel ve Hizmet Araçlarının Kiralanması Hizmet Alımı İşidir. Detaylar Teknik Şartnamede Yer Almaktadır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺27.932.476 — AVRUPA BİRLİĞİ EĞİTİM VE GENÇLİK PROGRAMLARI MERKEZİ BAŞKANLIĞI SATINALMA KOORDİNATÖRLÜĞÜ adına Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri alanında sonuçlanan 4 ihalede ortalamanın (8.587.540,5 ₺) %225 üzerinde.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Karahan Kardeşler Turizm Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →