APAIE 2026 Konferans ve Fuar Hizmet Alımı İhalesi
AVRUPA BİRLİĞİ EĞİTİM VE GENÇLİK PROGRAMLARI MERKEZİ BAŞKANLIĞI SATINALMA KOORDİNATÖRLÜĞÜ tarafından açılan "APAIE 2026 Konferans ve Fuar Hizmet Alımı İhalesi" ihalesini Samtur Danışmanlık Turizm ve Organizasyon Ticaret Limited Şirketi 29.907.300 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2025/2045990).
- İhale Kayıt No
- 2025/2045990
- Kazanan firma
- Samtur Danışmanlık Turizm ve Organizasyon Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺29.907.300
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 19.01.2026
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/2045990 · Sonuç tarihi: 19.01.2026
İhalenin konusu
Başkanlığımız Yükseköğretim Koordinatörlüğünün, 23-27 Şubat 2026 Tarihlerinde Çin'in Hong Kong Bölgesinde APAIE Yükseköğretim Fuarı ve Konferansına Katılımını İçeren Hizmet Alımı İşidir. Detaylar Teknik Şartnamede Yer Almaktadır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Samtur Danışmanlık Turizm ve Organizasyon Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 16 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺88.172.304.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.