2026 Yılı Veteriner Tıbbi Ürünleri ve Sarf Malzemeleri Alımı İşi
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfBahçelievler Belediye Başkanlığı Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından açılan "2026 Yılı Veteriner Tıbbi Ürünleri ve Sarf Malzemeleri Alımı İşi" ihalesini Ekilen İlaç Sanayi Ticaret Limited Şirketi 662.504 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 5 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2026/785820).
- İhale Kayıt No
- 2026/785820
- Kazanan firma
- Ekilen İlaç Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺662.504
- İstekli sayısı
- 5
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 25.06.2026
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/785820 · Sonuç tarihi: 25.06.2026
İhalenin konusu
39 Kısım 78 Kalem 2026 Yılı Veteriner Tıbbi Ürünleri ve Sarf Malzemeleri Alımı İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 5 istekli teklif verdi — Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründe ortalamanın (12,3 istekli) %59 altında.
- Kazananın karnesi: Ekilen İlaç Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 19 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺44.182.419.
- İdare hakkında: Bahçelievler Belediye Başkanlığı Veteriner İşleri Müdürlüğü adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Ekilen İlaç Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →