LABORATUVAR SARF MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfLABORATUVAR SARF MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/359933) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/359933
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Isparta
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/359933 · Sonuç tarihi: 25.09.2020
İhalenin konusu
89 Kalem Laboratuvar Sarf Malzemeleri
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
GNC Melis Elektronik Ticareti İthalat İhracat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺662.560
GNC Melis Elektronik Ticareti İthalat İhracat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Pera Medikal Anonim Şirketi — ₺67.350
Pera Medikal Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
LABORATUVAR SARF MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: GNC Melis Elektronik Ticareti İthalat İhracat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺662.560; 2. kısım: Pera Medikal Anonim Şirketi, ₺67.350.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 2026 Yılı Veteriner Tıbbi Ürünleri ve Sarf Malzemeleri Alımı İşi — Ekilen İlaç Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺662.504, İstanbul (25.06.2026)
- İlaç, Aşı ve Vitamin - Mineral Bolus — Rota Veteriner Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, ₺662.500, Erzurum (08.04.2026)
- Tüp Bebek Merkezine Sarf Malzeme Alımı — Fertilab Sağlık Hizmetleri Medikal Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺662.700, Muğla (23.12.2025)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →